X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
کتاب "آوازی برای وطن" در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد رونمایی شد.mohamad_godarzi_dehrizi.jpg

به گزارش روزهای بروجرد صبح پنج شنبه در مرکز اسناد و مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد از کتاب «آوازی برای وطن  »  نوشته "محمد گودرزی دهریزی "رو نمایی شد .

 "ارجمندی" در معرفی کتاب گفت: کتاب «آوازی برای وطن »  هشتمین کتاب این نویسنده بروجردی است که در قالب داستان در حوزه کودکان به چاپ رسیده و موضوع آن زاغ است که به دنبال وطنش می گردد . این کتاب در بخش تصویرگری نامزد جشنواره بولونیا شده و به زودی در کتب درسی قرار می گیرد .  

مسئول اداره فرهنگ و ارشاد بروجرد افزود : کتاب توسط انتشارات روزگار تهران به سفارش کانون پرورش کودکان و نوجوان بهتازگی به بازار نشر و ادبیات آمده است . "محمد گودرزی دهریزی" از نویسندگان فعال حوزه ادبیات کودک و نوجوان است که تا کنون بارها کتاب هایش با کسب رتبه برتر جوایزی را به خود اختصاص داده است .   

 
"محمد گودرزی دهریزی" (بروجردی) شاعر و نویسنده در شهر زیبای بروجرد دیده بجهان گشود. ایشان دبیر دبیرستانهای بروجرد و در حال حاضر تهران می باشد. کارشناس ارشد ادبیات و دارای چندین کتاب در زمینه شعر و داستان هستند . یکی از شعر های ایشان در کتاب سوم راهنمایی با عنوان شعر قصه تکرار آرش به چاپ رسیده است .برخی از آثار وی عبارت است از:
 
  • کودکی از جنس نارنجک(منظومه )- سال 1387 نشر روزگار
  • کتاب ادبیات کودکان و نوجوان ایران (مشترک با بهرام آقا خانی چگینی)–سال 1389نشر قو
  • فرهنگ جملات حکمی کلیله و دمنه – سال 1390نشر روزگار
  •  از روی خط پایان سال 1390 دفتر تبلیغات اسلامی / آفرین بر جان بابا – سال 1390 نشر قو 
  •  من یک مرد هستم – سال 1390 دفتر تبلیغات اسلامی

نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد